Fara – nový slovenský seriál na obrazovkách TV LUX už túto nedeľu

Už túto nedeľu 13. novembra o 20,20 si budete môcť na obrazovkách TV LUX pozrieť prvú časť dlho očakávaného seriálu FARA. Pôvodný televízny seriál z produkcie LUX communication humorným spôsobom zachytáva každodenný život, starosti, ale i radosti života jednej slovenskej vidieckej fary.

Príchodom nového farára sa postupne na povrch dostávajú kľukaté životné osudy miestneho kostolníka, organistu, gazdinej, vedúcej spevokolu, miništranta, miestnej „evanjelizátorky“ a mnohých iných. Všetkých spája snaha aktívne sa zapájať do farského života ako aj snaha pomôcť jeden druhému. To občas narazí na malé nedorozumenia, drobné škriepky, ale i na mnoho vtipných situácií, ktoré nakoniec všetko vysvetlia a všetkých uzmieria. Presne tak, ako sa to stáva v reálnom živote. Seriál bude možné sledovať na obrazovkách TV LUX každú nedeľu až do Vianoc, k dispozícii na sledovanie bude i na www.tvlux.sk .

Pridaj komentár