Deň modlitby a pôstu za pokoj v Sýrii, v Strednom Oriente a na celom svete.

Počas nedeľňajšej modlitby Angelus, Svätý Otec oznámil na sobotu 7. 09. 2013 Deň modlitby a pôstu za pokoj v Sýrii, v Strednom Oriente a na celom svete. Zároveň on sám v ten istý deň bude predsedať modlitbovému bdeniu na námestí sv. Petra v čase od 19:00 do 24:00 hod. Je prianím Jeho Svätosti, aby sa celá Cirkev zjednotila v tento deň v modlitbe a pôste, prosiac Pána Boha o vytúžený dar pokoja pre všetkých ľudí, ktorí sú sužovaní vojnou a nepokojmi.

V týchto dňoch nás všetkých sprevádza nadej v silu modlitby za mier v Sýrii, ku ktorej nás pozýva Sv. Otec, preto by sme sa chceli aj v Brezničke spoločne modliť za ukončenie tohto konfliktu.

Pozývame vás na spoločnú modlitbu za mier v sobotu 7. septembra od 18.00 do 21.00 h. vo farskom kostole Narodenia Panny Márie v Brezničke.

Z istotou, že o čokoľvek prosíme Otca v Ježišovom mene, to aj dostaneme.

Pridaj komentár